• Rekrutacja IV klasy sportowej Szkoły Podstawowej nr 24

WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA NABORU DO KLASY CZWARTEJ SPORTOWEJ !!!

TEST SPRAWNOSCI FIZYCZNEJ ODBĘDZIE SIĘ W HALI MOSIR – HALEMBA dnia 24.04.2023 r. w godz. 16.00-17.30

Rekrutacja do klasy czwartej sportowej rozpoczyna się zgodnie z załączonym harmonogramem.

Nabór kandydatów do  klasy sportowej w roku  2023/2024 odbywa się w formie papierowej.

Dokumenty do pobrania:

- wniosek o przyjęcie kandydata do klasy IV sportowej

- oświadczenie/ zgoda rodziców na udział dziecka w testach sprawności fizycznej

- zaświadczenie lekarskie potwierdzające brak przeciwwskazań zdrowotnych

- potwierdzenie woli

- harmonogram rekrutacji do klasy sportowej

- informacja dotycząca testu sprawnościowego

- regulamin klasy sportowej

ZARZĄDZENIE Nr SP.0050.2.12.2023 PREZYDENTA MIASTA RUDA ŚLĄSKA z dnia 20.01.2023 w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2023/2024 do publicznych szkół podstawowych, dla których Miasto Ruda Śląska jest organem prowadzący.

Wniosek wraz z oświadczeniem rodziców oraz zaświadczaniem lekarskim potwierdzającym brak przeciwwskazań zdrowotnych proszę składa w sekretariacie   budynku A  w nieprzekraczalnym terminie do 21.04.2023r do godz. 14.30 w przypadku rekrutacji uzupełniającej zgodnie z załączonym harmonogramem.

- Rodzice kandydatów do klasy sportowej zobowiązani są do złożenia POTWIERDZENIA WOLI w nieprzekraczalnym terminie uwzględnionym w harmonogramie.

Nie złożenie potwierdzenia woli skutkuje odrzuceniem wniosku kandydata do naboru!!!

Prosimy o dwustronne drukowanie wniosku.