Osiągnięcia uczniów SP24  w roku szkolnym 2020/2021

1. Wojciech Pawelecz – II miejsce wOgólnopolskim Konkursie Wiedzy „Leon”
  2. Malwina Żmudzka – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy „Leon”
  3. Darek Wawrzoszek – wyróżnienie wOgólnopolskim Konkursie Wiedzy „Leon”
  4. Oskar Smołka - wyróżnienie wOgólnopolskimKonkursieWiedzy „Leon”
  5. Bartosz Wiąckiewicz - wyróżnienie wOgólnopolskimKonkursieWiedzy „Leon”
  6. Paweł Czupryński - wyróżnienie w Konkursie „Mistrz ortografii województwa śląskiego 2021 r.” dla uczniów klas II i III szkół podstawowych  Norbert Pludra – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Najpiękniejsza pisanka wielkanocna”
  1. Fabian Młodzik – II miejsce II miejsce wOgólnopolskim Konkursie Wiedzy Leon
  2. Alicja Sakwerda - wyróżnienie wOgólnopolskimKonkursieWiedzy „Leon”
  3. Maja Chmielewska - wyróżnienie wOgólnopolskimKonkursieWiedzy „Leon”
  4. Julia Żelasko - wyróżnienie wOgólnopolskimKonkursieWiedzy „Leon”
  5. Zofia Szymeczko - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym  „Najpiękniejsza pisanka wielkanocna”
  1. Julia Pistelok- wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym„Najpiękniejsza pisanka wielkanocna”
  1. Marta Gazda – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Bombowe Święta”
  2. Hanna Cwajna, Marta Skrzyczek, Patrycja Drozd, Wiktoria Dzikowska, Zuzanna Sidło, Zuzanna Jędrzejewska, Wiktoria Kiołbasa, Julia Strejczyk, Dagmara Twardoch - V miejsce w Finałach Mistrzostw Śląska –Minisiatkówka
  3. Wojciech Kopiński – VII miejsce w Ogólnopolskim konkursie ”Orzeł matematyczny” 2020/2021
  4. Jakub Potyka - VI miejsce w Ogólnopolskim konkursie ”Orzeł matematyczny” 2020/2021
  5. Mateusz Polak - VII miejsce w Ogólnopolskim konkursie ”Orzeł matematyczny” 2020/2021
  6. Maksymilian Jakubczak - VIII miejsce w Ogólnopolskim konkursie ”Orzeł matematyczny” 2020/2021
  7. Jakub Prencel - VII miejsce w Ogólnopolskim konkursie ”Orzeł matematyczny” 2020/2021
  8. Witold Żmudzki – I miejsce w Miejskim Konkurs plastyczny ‘Anioł 2020’
  9. Agnieszka Kilkowska - I miejsce w Miejskim Konkurs plastyczny ‘Anioł 2020’
  10. Mikołaj Mastalerz - I miejsce w Miejskim Konkurs plastyczny ‘Anioł 2020’
  11. Witold Żmudzki – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ‘Złote Jabłko’ 2020
  12. Malwina Żmuda – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ‘Złote Jabłko’ 2020
  13. Wojciech Kopiński – wyróżnienie w Konkursie Literacko-Plastycznym „Kwiaty dla mamy słowem malowane”
  14. Witold Żmudzki – II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastyczno- Fotograficznym ‘Zwierzaki- Słodziaki’ 2021
  15. Emilia Kiraga – I miejsce w Konkursie Recytatorskim „O laur zielonej róży”
  16. Oliwia Stawicka – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
  17. Oliwia Stawicka – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Pisarskim "...i mój świat się zatrzymał"
  18. Maria Wawro – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Hafciarskim „Świat malowany nitką”
  19. Oliwia Stawicka – wyróżnienie w Miejskim Konkursie "Matematyczna podróż z liczbą Pi"
  20. Oliwia Stawicka – II miejsce w Miejskim XVI Konkursie Godki "Ślonzokiniygynsi!”
  21. Oliwia Stawicka – III miejsce w XXVII Wojewódzkim Konkursie Gawędziarskim "Śląskie Beranie"
  22. Oliwia Stawicka - II miejsce w kategorii mówienie gwarą śląską w Wojewódzkim Konkursie Regionalnym Poezji, Gwary i Piosenki Śląskiej "Lubi mi się tu mieszkać"