"Mistrz pięknego czytania"

Dnia 11.04.18r. odbył się w bibliotece szkolnej konkurs „Mistrz Pięknego Czytania” dla uczniów klas I- III. W konkursie wzięło udział 22 uczestników. Wybrani przedstawiciele poszczególnych klas czytali fragmenty lektur. Uczniowie klas I czytali fragment „Plastusiowego pamiętnika”, uczniowie klas II „Dzieci z Bullerbyn”, a uczniowie klas III fragment „Pippi Pończoszanki”.

Zgodnie z regulaminem konkursu wyłoniono zwycięzców:

• Mistrzem pięknego czytania w klasie pierwszej została Natalia Tomanek z kl. 1c
  • Mistrzem pięknego czytania w klasie drugiej została Magdalena Głód z kl. 2a
  • Mistrzem pięknego czytania w klasie trzeciej został Jeremi Magiera z kl. 3e

W Miejskim Konkursie „Mistrz Pięknego Czytania” reprezentować będzie naszą szkołę Jeremi Magiera.

Uczestnikom konkursu wręczono pamiątkowe dyplomy. A laureatów uhonorowano nagrodami książkowymi.

Konkurs zorganizowały: Marzanna Pawłowska, Joanna Spyra, Grażyna Poloczek, Justyna Grzondziel, Dagmara Ławniczak.