Osiągnięcia plastyczne

Wojewódzki Konkurs plastyczno -fotograficzny "ZWIERZAKI-SŁODZIAKI"org. przez Młodzieżowy Dom Kultury w Chorzowie.

Dnia 16 maja 2018r. odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród.
Laureatkami tego konkursu są zostały uczennice naszej szkoły: Nadia Nocoń z kl. 6B i Laura Dędek z klasy 7A.
 Nasze zwyciężczynie 1 miejsc opuściły Mlodziezowy Dom Kultury z dyplomami, statuetkami i nagrodami w ręku.

Fotorelacja z uroczystosci wręczenia nagród w ramach III Ogólnopolskiego Konkursu "Kocham Polskę"

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 33 im. J. Ligonia w Katowicach. Honorowy patronat nad konkursem objął Prezydent Polski Andrzej Duda, a wśród zacnych gości między innymi byli v-ce Prezydent Katowic, przedstawicielka Wojewody Śląskiego. Zwycięzcą 3 miejsca tegorocznej edycji Konkursu jest Alicja Nowak z klasy 3 gimnazjum. Nagroda główna, to wydruk prac zwycięzców w kalendarzu na rok szkolny 2018/2019.

Sukcesy naszych uczniów

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIX Festiwalu Małych Ojczyzn Lokalnych. W konkursie plastycznym "Śląskie zwyczaje" Mikołaj Mastalerz otrzymał I miejsce, natomiast w konkursie "Ruda Śląska - miejsca rekreacji i wypoczynku - gra planszowa" I miejsce otrzymała Agnieszka Kilkowska.

GRATULUJEMY!!!