OBIADY SZKOLNE

KOSZT OBIADÓW W MIESIĄCU WRZEŚNIU - 72,00 zł  (4 zł x 18 dni żywieniowych)

PŁATNE DO 10 WRZEŚNIA

Płatności za obiady regulujemy poprzez wpłatę na konto zgodnie z następującym wzorem:

NAZWA ODBIORCY: Szkoła Podstawowa nr 24  ul. ks. P. Lexa 3; 41-706   Ruda Śląska

NR KONTA: 71 1050 1214 1000 0023 3793 1048

TYTUŁEM:  żywienie – WRZESIEŃ 2020/A (w przypadku kl.1-4) lub /B (w przypadku kl.5-8)

IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, KLASA

Przykład: żywienie WRZESIEŃ 2020/B  JAN NOWAK KL. 5B

WAŻNE: W przypadku opłacania obiadów rodzeństwu wybieramy jeden ze sposobów:

1. Robimy osobne przelewy za każde dziecko.
  2. W przypadku jednego przelewu wyraźnie w tytule przelewu dopisujemy, jaką kwotę wpłacamy za dane dziecko np. żywienie WRZESIEŃ/B Jan Kowalski kl. 5B – 72,00 zł; żywienie WRZESIEŃ/B Kasia Kowalska 7a – 72,00 zł

KWOT NIE NALEŻY ZAOKRĄGLAĆ – wiąże się to z koniecznością zwrotu nawet drobnych kwot, bądź pilną dopłatą brakującej kwoty.

W związku z ograniczonym kontaktem wszelkie pytania proszę kierować poprzez dziennik elektroniczny do p. Justyny Rzepki (budynek A) lub p. Ewy Joszko (budynek B). Dodatkowo we wtorek i środę w świetlicy budynku A w godzinach zebrań z rodzicami dostępny będzie wychowawca świetlicy (można wyjaśnić sprawy dotyczące świetlicy i obiadów).

Proszę, aby do piątku 11 września wszystkie dzieci (budynek A) dostarczyły do świetlicy teczkę. Proszę również podpisać dzieciom kurtki, bluzy itp.

kierownik świetlicy