BIBLIOTEKA

Zapraszamy do korzystania z zakładki BIBLIOTEKAWystarczy w nią kliknąć, a będziecie mieli dostęp do darmowych linków: lektur i książek online, słuchowisk, audiobooków z bajkami klasycznymi i innymi materiałami.
Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z przygotowanymi przez nas materiałami.
Będziemy sukcesywnie umieszczać nowe informacje, które zawsze będą oznaczone jako "NOWE".

Jeżeli ktoś z Was potrzebuje jakiejś konkretnej książki, piszcie proszę do nas wiadomości poprzez dziennik, postaramy się ją dla Was znaleźć (w formie elektronicznej)

Życzymy przyjemności z korzystania z naszych zasobów :)

Drodzy Ósmoklasiści i Rodzice!
Zapraszam do korzystania z informacji umieszczonych w zakładce DORADZTWO ZAWODOWE. Umieściłam tam dla Was informacje dotyczące REKRUTACJI. Są tam też również fajne testy, gry i inne informacje dotyczące doradztwa. Proszę korzystajcie z nich w miarę Waszego wolnego czasu.
Tam też będę umieszczała wszystkie aktualne informacje dotyczące rekrutacji, zaglądajcie tam od czasu do czasu.
Pozdrawiam Was serdecznie
Katarzyna Kołakowska

ŚWIETLICA

Zapraszamy do korzystania z zakładki ŚWIETLICA ZDALNA. Tam umieszczamy dla Was pomysły na spędzenie czasu wolnego w domu.
Życzymy udanej zabawy
wychowawcy świetlicy