Teddy Bear Day- 25th November

W dniach 25-27.11. klasy Ib, II c, IIb i IId na lekcji języka angielskiego poznały historię powstania pierwszego pluszowego misia. Nauczyły się piosenki „Teddy Bear, teddy bear” , brały udział w quizie oraz kolorowały obrazek przedstawiający tańczącego misia, który „ożył” w specjalnej aplikacji (kolorowanka 3D). Zajęcia bardzo podobały się dzieciom, bo mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”. W związku z tymi obchodami zapraszamy wszystkie dzieci z klas 1-3 do udziału w konkursie:

Konkurs dla uczniów kl. 1-3

Z OKAZJI DNIA PLUSZOWEGO MISIA

ZAPRASZAMY NA KONKURS

NA NAJPIEKNIEJSZE ZDJĘCIE LUB DOWOLNĄ PRACĘ PLASTYCZNĄ

Z TWOIM ULUBIONYM PLUSZOWYM MISIEM

Wywołane i opisane zdjęcia bądź prace plastyczne (imię, nazwisko, klasa) proszę dostarczyć do dnia 6 grudnia br. do p. Marzeny Stram

{