Zapraszam do udziału

w WOJEWÓDZKIM KONKURSIE LITERACKO-PLASTYCZNYM Z CYKLU: „ŚLĄSKIE TRADYCJE”

Organizatorem konkursu jest Młodzieżowy Dom Kultury w Zespole Szkół i Placówek nr 2 w Katowicach
Konkurs będzie przebiegać pod hasłem "Bohaterowie Powstań Śląskich"
Wiek uczestników: od 7 do 18 lat.
Uczestnik konkursu może wykonać zarówno pracę plastyczną  jak i literacką albo wybrać tylko jedną z form wypowiedzi.
Każda szkoła/placówka zgłasza maksymalnie 10 prac w danej kategorii.
Format prac plastycznych: nie większy niż 50 cm x 70 cm.
Technika prac plastycznych: dowolna –TYLKO prace płaskie!
Każda praca plastyczna (z tyłu) powinna być opisana pismem drukowanym: imię i nazwisko uczestnika, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego, wiek i klasa, adres szkoły/placówki – pieczątka, adres e’mail szkoły/placówki.
Nadesłane prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: 7-11 lat i 12-18 lat.
Prace zgłoszone do konkursu przechodzą na własność organizatora.
Nagrody i dyplomy dla laureatów zostaną wysłane pocztą.
Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej www.mdkkatowice.pl w dniu 20 kwietnia 2021.
Wszelkie szczegóły podane są w załącznikach.

Prace proszę zostawiać na portierni w bud. A. , wraz z wypełnionymi: kartą zgłoszenia(zał. nr. 1), klauzulą zgody i obowiązku informacyjnego do dnia 22.03.21r.

Zachęcam do udziału
                                                                        Alicja Gryc-Rutkowska