Błąd
  • [SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 2021/podchody is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/galeria/2021/podchody.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/2021/podchody

Podchody wielkanocne

Na zakończenie tygodnia przed Świętami Wielkanocnymi klasa 2d szukała zajączka w podchodach po szkole. Uczniowie wykonali zadania ruchowe jak również matematyczne i polonistyczne. Za wykonane zadania czekała na nich niespodzianka od zajączka, a na koniec zasiedli do uroczystego śniadania. Wykonali także śmieszne jajeczne zwierzątka.

Wioleta Wylężek

{gallery}2021/podchody{/gallery}