Osiągnięcia uczniów

Z ogromną przyjemnością zawiadamiamy, że Jakub Prencel z klasy 8d zakwalifikował się do III etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.

Gratulujemy! Jesteśmy bardzo dumni i trzymamy kciuki za finał!

Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Matematyczny” został stworzonym wyłącznie dla szkół podstawowych. Organizatorem jest Śląskie Stowarzyszenie Oświatowe DELTA.

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny” otrzymają prestiżowy tytuł „Orzeł Matematyczny” wraz z dyplomem i cenną nagrodą.

Z radością informujemy, że znane są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny". Uczestnicy tegorocznej edycji wykazali się dużą wiedzą, uzyskując bardzo wysokie wyniki. Z tego powodu pragniemy złożyć gratulacje wszystkim uczniom, którzy postanowili wziąć udział w konkursie, wykazując szczególne zainteresowanie przedmiotem, zaangażowanie w naukę i ambicję.

Z naszej szkoły w jesiennej edycji konkursu wzięło udział 56 uczestników z klas drugich do ósmych.

Lista laureatów

Gratulacje wszystkim laureatom i uczestnikom składają: Barbara Śliwa i Beata Król.