DZIEŃ ZIEMI 2021

W tym roku Dzień Ziemi odbywa się pod hasłem:

„PRZYWRÓĆ NASZĄ ZIEMIĘ”

Dzień Ziemi musimy celebrować  każdego dnia, ponieważ nie mamy już czasu, aby obchodzić go tylko raz w roku. Co możesz zmienić już teraz?

W ramach obchodów Dnia Ziemi zapraszam do udziału w konkursach:

Klasy I - III

Konkurs "Ekoskrzat ratuje świat"

Wykonaj według własnego pomysłu ekoskrzata z materiałów wtórych (daj rzeczom drugie życie). Następnie zrób zdjęcie swojej pracy i prześlij je na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 30.04.21.

Klasy IV-VIII:

Konkurs  na zdjęcie

Wykonaj zdjęcie, w którym  ukażesz swój ekologiczny sposób na ratowanie Ziemi.

Zdjęcie prześlij  przez platformę Moodle wchodząc na kurs Dzień Ziemi do 30.04.2021.

Klasy IV:

Konkurs na kartkę (laurkę) dla Ziemi z okazji Dnia Ziemi

Wykonaj kartkę urodzinową dla Ziemi według własnego pomysłu i ułóż  życzenia urodzinowe dla niej. Wykonaj zdjęcia swojej kartki wraz z życzeniami i prześlij przez platformę Moodle,  wchodząc na kurs Dzień Ziemi do 30.04.2021

Klasy V i VI:

Konkurs „Coś z niczego”

Wykonaj skarbonkę z surowców wtórnych (np. gazet, plastikowych opakowań, zakrętek, słoików, drewnianych patyczków, korków itp.). Zdjęcie skarbonki prześlij  przez platformę Moodle, wchodząc na kurs Dzień Ziemi do 30.04.2021

Klasy VII i VIII:

Konkurs na filmik/gif

Wykonaj krótki filmik/gif - umieść w nim hasło promujące Dzień Ziemi 2021.

Filmik/gif prześlij przez platformę Moodle wchodząc na kurs Dzień Ziemi do 30.04.2021.

Uczniów kas IV-VIII zapraszamy również do rozwiązywania wirtualnych zagadek, które pojawią się na stronie szkoły 22.04.2021