Zespół Szkół nr 3 w Rudzie Śląskiej

ogłasza konkurs plastyczny

„BOMBKOWE ŚWIĘTA”

Bombki wykonane przez dzieci zostaną zlicytowane na przedświątecznej aukcji charytatywnej, z której dochód zostanie przeznaczony na operację Dawida Spałka, który jest podopiecznym Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”.
Każdy uczeń może oddać jedną pracę.
kategorie: uczniowie klas 4-6, klas 7-8
Na zawieszce lub stojaku bombki należy umieścić karteczkę z imieniem i nazwiskiem autora i formularzem  zgłoszeniowym (zał.1)
Prace należy dostarczyć do 16 grudnia 2020 do godz. 14.00 do  budynku  Zespołu  Szkół  nr  3  w Rudzie  Śląskiej przy   ul.   Jankowskiego2 (portiernia)–prace dostarczane  przez  rodziców z zachowaniem  reżimu sanitarnego.
Prace powinny być stabilne i trwałe oraz odpowiednio zapakowane, aby ochronić je przed zniszczeniem.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 18 grudnia 2020.
Komisja  przyzna  w  każdej  kategorii wiekowej nagrody  rzeczowe  za  zajęcie 1, 2 i 3 miejsca.
Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom za udział w konkursie.
Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą telefoniczną, a wyniki ogólne zostaną przesłane do szkół drogą mailową.
Wręczenie nagród będzie miało miejsce po feriach zimowych.
Dokładny termin będzie podany do wiadomości szkół drogą mailową, a laureaci zostaną powiadomieni drogą telefoniczną.

regulamin konkursu