Rajd  Szkolny

26.09.20 18 r.

W ramach Europejskiego Tygodnia  Sportu  w środę odbył się rajd szkolny dla klas IV- VI.

Dzieci klas IV wyszły  na trasę z mapkami i określoną trasą dochodziły do mety zlokalizowanej przy lodziarni w Borowej Wsi. W czasie przejścia zdobywały potwierdzenia z punktów kontrolnych i musiały wykonać zalecone zadania. Na mecie dzieci brały udział w teście o zdrowym żywieniu i zdrowym stylu życia. W drodze powrotnej do szkoły oczyszczały las zbierając śmieci.

Dzieci klas V i VI wychodziły na oznakowane trasy z mapkami i zdobywały potwierdzenie z punktów kontrolnych. W czasie przejścia zbierały śmieci. Meta dla nich zlokalizowana była na boisku GKS Grunwald, gdzie wszyscy uczestniczyli w zawodach sportowych.

Lucyna Cyrys