Zostajemy Mistrzami Rejonu!!!

Bardzo dobrze wypadły nasze reprezentacje w piłce nożnej w ćwierćfinale wojewódzkim.

Zarówno młodsi jak i starsi okazali się najlepsi w swoich kategoriach wiekowych, zdobywając I miejsce we współzawodnictwie szkół w rozgrywkach rejonowych.

Młodsi musieli pokonać w finale Gwarka Zabrze a więc najlepszą drużynę reprezentującą Zabrze. Natomiast starsi MKS Zaborze. W pierwszym meczu pewnie wygrywamy z Gwarkiem w regulaminowym czasie gry.

W drugim meczu, pomimo iż na 3 minuty przed końcem prowadziliśmy 1-0 to Zaborze zdołało wyrównać i o końcowym zwycięstwie decydowały rzuty karne. Wykonujemy je bezbłędnie i zostajemy Mistrzami Rejonu.

Tym samym przechodzimy do kolejnego etapu a więc półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się w dniach 29-30 maja na stadionie w Bytomiu.

Gratulacje i pochwały dla chłopaków za godne reprezentowanie szkoły/miasta w zawodach. Radość jest wielka, gdyż za plecami pozostawiamy klasy piłkarskie z bogatą historią- Górnika i Gwarka Zabrze, które odpadły z rywalizacji.

Życzymy kolejnych wygranych w półfinale wojewódzkim.

Reprezentacja szkoły ( VIII klasa ) : Patryk Błaszczyk, Daniel Dobroń, Szymon Gamrat, Dominik Gans, Kamil Gisder, Bartłomiej Grygonis, Paweł Herwy, Błażej Kokoszka, Dawid Krawczyk, Wiktor Mańka, Oskar Rogosz, Jakub Smoła.

Reprezentacja szkoły ( VI klasa) : Bartosz Adamczyk, Kamil Baranowicz, Dawid Czypionka, Nikodem Duda, Bartłomiej Gaczyński, Leon Gawenda, Dawid Gąsior, Grzegorz Janus, Bartosz Klisowski, Przemysław Kopel, Bartosz Myśliwczyk, Kamil Przyłóg, Wojciech Skuła

mistrzowie rejonu VI   mistrzowie rejonu VIII