Odwiedziny przedszkolaków w naszej szkole

18 kwietnia naszą szkołę odwiedzili przedszkolacy z  Przedszkola "Miodowej Chatki" oraz Miejskiego Przedszkola nr 25. Dzieciaki wysłuchały krótkiego programu artystycznego, przygotowanego przez klasy 3, poznały co to jest biblioteka, wykonały zaczarowane rybki, zabawiły się ruchowo na sali gimnastycznej oraz uczestniczyły w lekcji w klasie 2. Dzięki pomocy naszych pań kucharek przedszkolacy skosztowali różne smakołyki, które zostały w mig zjedzone. Na zakończenie czekała na nich miła niespodzianka i grupowy dyplom za aktywny udział w dniu szkolnym. Mamy nadzieję, że wrócą do nas we wrześniu i z taką ciekawością, jak w tym dniu,  będą rozwijać swoje zainteresowania.....

19 kwietnia odwiedziły nas kolejne grupy przedszkolne. Tym razem z naszego oddziału Misiów oraz 2 grupy z Miejskiego Przedszkola nr 39 im. "Bajkolandii". Na przyszłorocznych pierwszaków czekało mnośtwo atrakcji: zabawy na sali gimnastycznej, poznały zajęcia w klasie 1 oraz tworzyły rybki, a na koniec czekała na nich słodka niespodzianka oraz dyplom i bańki.