Zostajemy zwycięzcami

XV EDYCJI TURNIEJU PIŁKARSKIEGO TOŁSTOJ CUP 2023

dla Szkół Podstawowych

W XV edycji prestiżowego turnieju piłkarskiego organizowanego przez Zespół Szkół nr 4 na obiekcie FOOTBALL –one wzięło udział ponad 120 uczniów reprezentujących dziesięć szkół z terenu Chorzowa i Rudy Śląskiej. Każda drużyna miała do rozegrania 4 mecze grupowe a najlepsi łącznie z finałem sześć meczy. Z kompletem zwycięstw w fazie grupowej oraz półfinałach pewnie awansujemy do finału, w którym pokonujemy Szkołę Mistrzostwa Sportowego z Rudy Śląskiej 3-1. Pierwszy raz w historii turnieju, który organizowany jest od kilkunastu lat zwycięzca poprzedniej edycji wygrywa kolejną edycję.
W tym dniu zgarniamy wszystko co było do wygrania. Oskar Rogosz zostaje „Królem strzelców” . Natomiast statuetka dla najlepszego bramkarza wpadła w ręce Dawida Krawczyka.
Gratulujemy chłopakom sukcesu oraz wspaniałej gry.
Szkołę reprezentowali:
Krawczyk Dawid, Kokoszka Błażej, Rogosz Oskar, Gisder Kamil, Smoła Jakub, Grygonis Bartłomiej , Gans Dominik, Błaszczyk Jakub
Dziękujemy organizatorowi - ZS nr 4 za zaproszenie i fajne nagrody dla zawodników i nauczycieli. W szczególności podziękowanie dla p. Pawła i jego ekipy za książkowo przeprowadzony turniej.
Do zobaczenia za rok!
Poniżej link z filmem meczu finałowego oraz ceremonii wręczania nagród (strona organizatora ) https://www.facebook.com/tolstojsporteu