UWAGA KONKURS PLASTYCZNY "DBAM O WODĘ, DBAM O SIEBIE"

Zapraszam uczniów klas IV do wzięcia udziału w konkursie plastycznym  pt. „Dbam o wodę, dbam o siebie”, którego organizatorem jest Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z
o.o. w Rudzie Śląskiej.

Konkurs nawiązuje do Światowego Dnia Wody, który w tym roku obchodzony jest pod hasłem: „Troska o wodę jest obowiązkiem każdego człowieka”. Tematyka konkursu związana jest z promocją tzw. „dobrych praktyk”, dotyczących dbania o zasoby wodne, ochrony naturalnych środowisk wodnych oraz aspektów zdrowotnych wynikających ze spożywania wody przez człowieka.

Patronat nad konkursem objęła Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologicznej w Rudzie Śląskiej oraz Śląskie Media Sp. z o.o. - wydawca tygodnika „Wiadomości Rudzkie”. Wydarzenie przeprowadzone zostanie przy współudziale Domu Kultury In-nY.

Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów oraz prezentację prac zaplanowano na dzień 24 kwietnia 2023 r. w Kinie „Patria”. Na uroczystość zaproszeni zostaną dyrektorzy, nauczyciele prowadzący oraz klasy nagrodzonych dzieci. Dodatkową atrakcją tego wydarzenia będzie pokaz filmu „Jeżyk i przyjaciele”.

regulamin konkursu

karta zgłoszenia