WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA NABORU DO KLAS PIERWSZYCH !!!

Rekrutacja do 1 klas rozpoczyna się zgodnie z harmonogramem  od 6 marca 2023 od godz. 8.00 do 17 marca 2023 do godz. 14.30.

Nabór kandydatów do  pierwszych klas w roku  2023/2024 odbywa się poprzez  stronę:

Logowanie:

http:// rudaslaska.podstawowe.vnabor.pl

- Wypisane w systemie dokumenty, wydrukowane, podpisane przez rodziców wraz z wymaganymi zaświadczeniami proszę składać w sekretariacie   budynku A  w nieprzekraczalnym terminie do 17.03.2023 do godz. 14.30.

Po tym terminie system zostaje zamknięty!!!

- Rodzice dzieci spoza obwodu zobligowani są do złożenia  w sekretariacie budynku A w nieprzekraczalnym terminie  od 23.03.2023r. od godz. 8.00  do 30.03.2023 do godz. 14.30 dokumentu potwierdzenia woli uczęszczania do szkoły.

Nie złożenie potwierdzenia woli skutkuje odrzuceniem wniosku kandydata do naboru!!!

Rodzice dzieci z obwodu wypełniają i  drukują  Zgłoszenie wraz z oświadczeniami , natomiast rodzice dzieci spoza obwodu wypełniają i drukują  Wniosek  wraz  z oświadczeniami oraz potwierdzenie woli.

Więcej informacji znajduje się w zakładce REKRUTACJA.