ŚWIETLICA/OBIADY SZKOLNE

1. Rodzice (opiekunowie prawni) chcący zapisać dziecko do świetlicy/ na obiady zobowiązani są do złożenia wniosku do dn. 02.09.22r.
  2. W przypadku dziecka zapisywanego do świetlicy należy również wypełnić KARTĘ ZAPISU DZIECKA DO ŚWIETLICY i w razie potrzeby zgodę na odbiór dziecka przez osobę niepełnoletnią.
  3. Druki, o których mowa są do pobrania na stronie internetowej szkoły lub na portierni w obydwu budynkach (od wtorku).
  4. Wypełnione druki wrzucamy na portierni do przygotowanej skrzynki z napisem ŚWIETLICA do dnia 2.09.22 (kl.1-4 w budynku A, kl. 5-8 w budynku B) lub oddajemy bezpośrednio w świetlicy.
  5. Obiady będą gotowane od dnia 07.09.22 (środa).
  6. Koszt jednego obiadu w roku szk. 2022/23 wynosi 5,50 zł. Zasady płatności zostaną podane w najbliższym terminie.

kierownik świetlicy

wniosek