Projekty artystyczne w klasach 7

W ramach projektu artystycznego -edukacyjnego na lekcjach plastyki uczennice z klasy 7e zorganizowały przed Świętami Wielkanocnymi świąteczne warsztaty z tworzenia origami dla wszystkich chętnych uczniów i nauczycieli. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dziękujemy dziewczynom za przygotowanie, pomysł,organizację i oczywiście nowe umiejętności.

Chcąc wspomóc uczniów z Ukrainy, przy okazji realizacji projektu artystyczno-edukacyjnego na lekcjach plastyki kilka uczennic z klasy 7c upiekło ciasta i zorganizowało w szkole kiermasz ciast i deserów. Słodkości sprzedały się w mgnieniu oka, a dochód został przeznaczony na zakup strojów gimnastycznych dla uczniów ukraińskich klas 1-3. Podobną akcję przyprowadziło kilku chłopców z kl.7. Własnoręcznie upiekli sprzedali ciasta, a dochód przeznaczyli na pomoc psom z Ukrainy.