„Warsztaty z mediatorem”

W ramach działalności Akademii Rynku Pracy 💚❤️💙 gościliśmy klasę 4 Szkoła Podstawowa Nr 24 im. Powstańców Śląskich w Rudzie Śląskiej organizując dla nich ciekawe spotkania, 19 marca br. „Warsztaty z mediatorem” 🗣 oraz wczoraj zajęcia pn. „Metody efektywnego uczenia się” 🧠.
I tym sposobem, uczniowie mieli możliwość poznania pozytywnej komunikacji 😉oraz sposobów skutecznej nauki 👍.
W trakcie „Warsztatów z mediatorem” rozmawialiśmy o tym jak ważna jest komunikacja i współpraca w realizacji założonych celów 🎯.
Jednocześnie rozwijaliśmy bardzo przydatne umiejętności jakimi są koncentracja i uważność 🧐.
Każdy miał możliwość przekonania się, jak dużo może zapamiętać, stosując odpowiednie metody przyswajania wiedzy 📚.
Pracowaliśmy w grupach 👫👭 i indywidualnie 🧍‍♂️. Był to dobry czas wspólnej komunikacji oraz  pobudzania mózgu do działania, z domieszką dobrej zabawy 🥰.
💝Dziękujemy uczniom za aktywność i zaangażowanie oraz życzymy, aby udział w warsztatach przyczynił się do dobrej współpracy i efektywnej nauki❗️