Sukcesy naszych uczniów

15 listopada w Stacji Biblioteka w Chebziu odbył się Miejski Festiwal Piosenki Pozytywnie Zakręconej.

Hanna Górnioczek uczennica klasy 7D  wykonując piosenkę "Pogoda ducha" Hanny Banaszak zdobyła I miejsce w kategorii solista.

Gratulujemy!!!

IMG 20231115 121548

Nadia Biel z klasy 7c zdobyła wyróżnienie w konkursie Pozytywnej Piosenki i Pozytywnego Słowa "Dobre Słowo 2023". Konkurs zorganizowany został przez Młodzieżowy Dom Kultury w Rudzie Śląskiej.

Gratulujemy sukcesu!

sukces1

Miło nam ogłosić zwycięzców Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego „Simply the Best”:

1 miejsce: Maja Król (7c) i Kamil Baranowicz (7b)

2 miejsce: Aneta Górecka (6a) i Aleksandra Herwy (7c)

3 miejsce: Nicole Cimała (6a)

Serdecznie gratulujemy wygranym, a jednocześnie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w kolejnych konkursach językowych.

simplethebest

W Szkolnym Konkursie "Selfie z potrawą" przyznano nagrodę główną i wyróżnienia:

Nagroda: Nikodem Heder

Wyróżnienia: Lena Szczepanik, Hanna Kowalska, Dorota Jaszczura

W Szkolnym Konkursie "Talerz pełen zdrowia" przyznano nagrodę dla Igi Matejczyk z klasy 4a.