ŚWIETLICA/OBIADY SZKOLNE

1. Rodzice (opiekunowie prawni) chcący zapisać dziecko do świetlicy/ na obiady zobowiązani są do złożenia wniosku do dn. 05.09.23r.

2. W przypadku dziecka zapisywanego do świetlicy należy również wypełnić KARTĘ ZAPISU DZIECKA DO ŚWIETLICY i w razie potrzeby zgodę na odbiór dziecka przez osobę niepełnoletnią.

3. Druki, o których mowa są do pobrania na stronie internetowej szkoły lub na portierni w obydwu budynkach (od środy 30 sierpnia).

4. Wypełnione druki wrzucamy na portierni do przygotowanej skrzynki z napisem ŚWIETLICA do dnia 05.09.23 (kl.1-4 w budynku A, kl. 5-8 w budynku B) lub oddajemy bezpośrednio w świetlicy.

5. Od dn. 04.09.23 świetlica zapewnia opiekę w godz. 6.00 – 16.30, obiady będą gotowane od dnia 07.09.23.

6. Koszt jednego obiadu w roku szk. 2023/24 wynosi 5,50 zł. Zasady płatności na miesiąc wrzesień zostaną podane w późniejszym terminie.

kierownik świetlicy

ZAŁĄCZNIKI:

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ/ NA OBIADY w roku szk. 2023/24 (pdf)

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ/ NA OBIADY w roku szk. 2023/24 (doc)

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY (pdf)

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY (doc)

ZGODA NA ODBIÓR DZIECKA ZE ŚWIETLICY PRZEZ OSOBĘ NIEPEŁNOLETNIĄ (pdf)

ZGODA NA ODBIÓR DZIECKA ZE ŚWIETLICY PRZEZ OSOBĘ NIEPEŁNOLETNIĄ (doc)