Sukces naszych uczniów!!!

Uczniowie i uczennice z klasy piątej A i B brali udział w wojewódzkim konkursie "Powrót części Górnego Śląska do Polski" , którego organizatorem był Instytut Myśli Polskiej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach. Sukces ogromny, gdyż Antonina Chruszczyk zdobyła I miejsce, Aneta Górecka II miejsce, wyróżnienia Nicole Cimała, Szymon Kołacz i Hanna Kaluga. Gratulacje!!!

Uczennica klasy 4c Anna Gajewska 2 czerwca 2023 roku otrzymała wyróżnienie w Finale regionalnym Ogólnopolskiego Konkursu Geologicznego „ Geologiczna różnorodność Ziemi”. Konkurs ten był organizowany przez Oddział Górnośląski Państwowego Instytutu Geologicznego- Państwowego Instytutu Badawczego w Sosnowcu.

Uczennica klasy 4a Hanna Sęk 25 kwietnia 2023 roku otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym „Dbam o wodę, dbam o siebie”. Organizatorem tego konkursu było Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Rudzie Śląskiej.

Gratulacje dla dziewczyn!