Jesteśmy najlepsi w rywalizacji chłopców w Mistrzostwach Rudy Śląskiej Szkół Podstawowych

Zarówno młodsi jak i starsi chłopcy okazali się niepokonani w rywalizacji szkół w Mistrzostwach Rudy Śląskiej. Można powiedzieć mamy monopol na wygrywanie w zawodach z piłki nożnej chłopców.

Reprezentacje uczniów (klasa VI ) oraz uczniów klasa (VIII ) wyrywają swoje mecze grupowe i bez straty punktu awansowały do finałów, które odbyły się 11 i 12 maja na obiekcie GKS Grunwald przy ul. Kłodnickiej.

W finałowych zmaganiach pewnie wygrywamy i zostajemy Mistrzami Rudy Śląskiej we współzawodnictwie szkół - Igrzyska Dzieci ( klasa VI i młodsi ) oraz w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej ( klasa VIII ). Dodajmy, iż do rywalizacji na szczeblu miejskim zarówno w śród starszych jak i młodszych przystąpiło 16 szkół, które rozgrywały swoje mecze na boisku w Halembie, Nowym Bytomiu, Wirku oraz Kochłowicach.

Gratulujemy uczniom mistrzostwa i życzymy dalszych sukcesów w rywalizacji na szczeblu rejonu i województwa. Mamy szansę powtórzyć wynik z ubiegłego roku, kiedy chłopcy z rocznika 2009 zagrali w wielkim finale na Stadionie Śląskim.

Szkołę reprezentowali:

Drużyna chłopcy młodsi : B. Myśliwczyk, B. Gaczyński, K. Baranowicz, B. Klisowski,

W. Skuła, N. Duda, D. Gąsior, B. Adamczyk, L. Gawęda, P. Kopel, G. Janus, K. Przyłóg,

D. Czypionka.

Drużyna chłopcy starsi: O.Rogosz, K.Gisder, B. Kokoszka, J. Smoła, B. Grygonis, D. Gans,

D. Krawczyk, J. Błaszczyk, Sz. Gamrat, W. Mańka, A. Kopieniok, D. Dobroń.