dzialaj

UWAGA!

Zostały ogłoszone ostateczne wyniki ogólnopolskiego  konkursuw ramach Programu Edukacyjnego pt. Działaj z imPETem”. Po uwzględnieniu głosów internautów i ocenie jury zostaliśmy ostatecznie sklasyfikowani na wysokim III miejscu. Niezmiernie cieszymy się, że kolejny raz w tym konkursie zdobywamy nagrodę (o nagrodach w tym linku https://dzialajzimpetem.pl/konkurs/). Dzięki temu mamy motywację, by wziąć udział w kolejnej edycji.

Jeszcze raz dziękuję tym Wszystkim, którzy uwierzyli, że sukces jest możliwy, regularnie oddawali głosy i zachęcali do tego innych. Mam też nadzieję, że  w kolejnej edycji zaangażuje się jeszcze więcej osób – przecież te nagrody zawsze służą przede wszystkim dzieciom, a można je zdobyć tak minimalnym wysiłkiem, jak oddanie głosu.

Szkolny koordynator programu

Justyna Rzepka