DZIEN ZIEMI

DZIEŃ ZIEMI

Działania na rzecz klimatu

1. Zapraszamy uczniów klas IV - VIII do wzięcia udziału w szkolnym konkursie na zdjęcie ukazujące Wasz ekologiczny sposób na ratowanie Ziemi.

Zdjęcia proszę przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 28.04.2020. W tytule proszę wpisać słowo "Konkurs", podać swoje imię i nazwisko oraz klasę.

2. Zapraszamy uczniów klas I-III do wzięcia udziału w szkolnym konkursie na plakat "Nasza zielona planeta. Dowolna technika płaska, format A3 lub A4.

Zdjęcia prac proszę przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 28.04.2020. W tytule proszę wpisać słowo "Konkurs", podać swoje imię i nazwisko oraz klasę.

3. Uczniów klas VI - VIII zachęcamy do rozwiązywania WIRTUALNYCH ZAGADEK. Nagrodą za przejście całej gry będzie ocena celująca.