Przedstawienie bożonarodzeniowe 2019 - jasełka

Tegoroczne przedstawienie miało tytuł Boże odwiedziny. 19 grudnia występujący uczniowie zaprezentowali je, zgodnie z tradycją najpierw swoim rodzicom i gościom, a następnego dnia pokazane zostało społeczności szkolnej. Występ dla rodziców zakończył się krótkim biesiadowaniem przy słodkim poczęstunku, a dla uczniów była to ostatnia lekcja przed świątecznymi feriami.

Przedstawienie, ubogacone muzycznym, kolędowym podkładem dobrze oddawało atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i podobało się oglądającym.

Do występów uczniów przygotowali: p. Iwona Bławut, p. Małgorzata Wrana, ks. Szymon Kocur. W wykonaniu scenografii pomogły p. Justyna Rzepka, p. Joanna Szołtysek i pracownicy techniczni Szkoły.

Iwona Bławut