OBIADY W CZASIE REKOLEKCJI

(dla tych uczniów, którzy mają opłacone obiady w dni rekolekcji)

11.15 – kl. 1-3

12.00 – kl. 4-5

UCZNIÓW KORZYSTAJĄCYCH Z OBIADÓW SZKOLNYCH

Koszt obiadów w miesiącu marcu wynosi:

Kl. 5a, 6, 7, 8 i gimnazjum63,00 zł (nie będzie obiadu w dniu rekolekcji tj. 25, 26, 27 marzec).

Rodziców uczniów kl. 2a i wszystkich korzystających z obiadów w budynku A proszę o podjęcie decyzji, czy dziecko będzie jadło obiad w dniach rekolekcji, czy też nie będzie korzystało z posiłku. Świetlica w tych dniach pracuje normalnie (tzn. na obecnych zasadach ze względu na remont).

Bez rekolekcji – 63,00 zł

Z rekolekcjami – 73,50 zł

Płatne do 10 marca.

UCZNIÓW KORZYSTAJĄCYCH Z OBIADÓW SZKOLNYCH

Koszt obiadów w miesiącu lutym wynosi:
kl. 1-3  - 35,00 zł  (3,50 zł x 10 dni żywieniowych)
uczniowie kl. 4-5, którzy zadeklarowali korzystanie z obiadu w dniu balu 4.02. - 35,00 zł
uczniowie kl. 4-5, którzy w dniu balu nie korzystają z obiadu – 31,50 zł
kl. 6,7,8 i gimnazjum (nie mają obiadu w dniu balu 5.02.) - 31,50 zł

Płatne do 8 lutego.

UWAGA!
Jeszcze raz proszę w przelewie wyraźnie zaznaczać, w którym budynku dziecko korzysta z obiadu (A lub B).

UCZNIÓW KORZYSTAJĄCYCH Z OBIADÓW SZKOLNYCH

Koszt obiadów w miesiącu styczniu wynosi 77,00 zł  (3,50 zł x 22 dni żywieniowe). Płatne do 10 stycznia.

UWAGA!

W przypadku uczniów, którzy w grudniu byli na wycieczce w Berlinie (dotyczy budynku B) należy odliczyć 2 obiady, więc kwota do zapłaty wynosi 70 zł.

Koszt obiadów w miesiącu grudniu wynosi 52,50 zł (3,50 zł x 15 dni
żywieniowych). Płatne do 10 grudnia.

W związku z planowanymi wyjazdami koszt obiadów dla uczniów klas 5a, 7, 8 ,
3bG i 3cG wynosi 49,00 zł.

UCZNIÓW KORZYSTAJĄCYCH Z OBIADÓW SZKOLNYCH

Koszt obiadów w miesiącu listopadzie wynosi 66,50 zł  (3,50 zł x 19 dni żywieniowych). Płatne do 10 listopada.

UWAGA! W związku z planowaną wycieczką koszt obiadów dla uczniów klas 1 i 2 wynosi 63,00 zł.

Korzystając z okazji dotarcia do licznego grona odbiorców, nadal prosimy o głosowanie na naszą świetlicę

w konkursie „Się gra się ma”.

Dla przypomnienia link https://siegrasiema.com/swietlice/129

Głosy można oddawać codziennie (raz dziennie z każdego urządzenia) do 19 listopada.

Szkoda byłoby stracić wysokie miejsce wypracowane już oddanymi  głosami i wykonaniem zadań, za które otrzymaliśmy dodatkowe 2000 pkt. Razem możemy więcej!