Kadra pedagogiczna w roku szkolnym 2023/2024
KlaudiaRolnik |
dyrektor szkoły nauczyciel matematyki |
IzabelaPalacz |
wicedyrektor szkoły nauczyciel matematyki |
Justyna Pistelok |
wicedyrektor szkoły wychowawca świetlicy |
Justyna Rzepka |
kierownik świetlicy |
Justyna Adamiuk |
nauczyciel języka angielskiego |
Sandra Anders |
nauczyciel wychowania fizycznego, trener zajęć sportowych |
Aneta Bednarczyk |
pedagog szkolny, pedagog specjalny |
Aneta Bladowska |
nauczyciel fizyki i matematyki |
Iwona Bławut |
nauczyciel religii |
Bożena Botor |
nauczyciel języka polskiego i wiedzy o regionie |
ks. Andrzej Cioska |
nauczyciel religii |
Grażyna Dziwisz |
nauczyciel języka polskiego |
Karolina Frydrych |
nauczyciel języka angielskiego |
AgnieszkaGruszczyńska |
psycholog szkolny |
Alicja Gryc - Rutkowska |
nauczyciel plastyki i wiedzy o regionie doradca zawodowy |
Justyna Grzondziel |
logopeda szkolny |
Magdalena Grzywaczewska |
nauczyciel przyrody i geografii |
Arkadiusz Jarosz |
pedagog szkolny terapeuta pedagogiczny |
MichałJendryczko |
nauczyciel wychowania fizycznego |
EwaJoszko |
wychowawca świetlicy |
Natalia Kaczmarczyk |
|
Dominika Kania |
nauczyciel języka niemieckiego |
Karolina Kalus-Stolarczyk |
nauczyciel religii |
Edyta Karczmarska |
nauczyciel rewalidacji |
Gabriela Kępczyńska |
nauczyciel przedszkola |
Anna Kilkowska |
nauczyciel informatyki |
Katarzyna Kołakowska |
bibliotekarz szkolny doradca zawodowy wychowawca świetlicy |
Halina Kołodziej |
nauczyciel przedszkola |
Grażyna Kowalczyk-Borończyk |
nauczyciel języka polskiego |
Cecylia Krepel |
wychowawca świetlicy |
Beata Król |
nauczyciel matematyki |
Bożena Kucharska |
nauczyciel historii, wychowania do życia w rodzinie oraz wiedzy o społeczeństwie |
Nina Łabno |
nauczyciel języka angielskiego |
Dagmara Ławniczak |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego |
Joanna Malejka |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
Aleksandra Mańka |
nauczyciel języka angielskiego |
Aleksandra Milej |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
Anna Mucha |
nauczyciel informatyki i zajęć technicznych |
Monika Niszczuk |
nauczyciel rewalidacji |
Dominika Olszenka |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
Justyna Pawełek |
nauczyciel chemii |
Marzanna Pawłowska |
bibliotekarz szkolny |
Irena Pludra |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
Bożena Polińska-Zocłońska |
nauczyciel wychowania fizycznego |
Grażyna Poloczek |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
Aleksandra Popielarska |
nauczyciel przedszkola |
Stefania Rogozińska |
nauczyciel języka polskiego |
Karolina Rybicka |
nauczyciel języka polskiego |
Patrycja Sanocka |
nauczyciel muzyki i techniki |
Marta Sieraga |
nauczyciel wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa |
Grażyna Skop |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
Sandra Skowronek |
nauczyciel języka angielskiego |
Magdalena Słupik |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i języka niemieckiego |
Adrianna Sobanek-Kopyciok |
wychowawca świetlicy |
Alina Sroka |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
Beata Swoboda |
nauczyciel historii |
Joanna Szołtysek |
wychowawca świetlicy |
Joanna Szymik-Rzepka |
nauczyciel biologii i wychowania do życia w rodzinie |
Barbara Śliwa |
nauczyciel matematyki |
Joanna Światła-Mastalerz |
nauczyciel języka polskiego i wiedzy o regionie |
IzabelaToborek |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej terapeuta pedagogiczny |
Adam Wodarski |
nauczyciel wychowania fizycznego |
Łukasz Wodarski |
trener zajęć sportowych |
Małgorzata Wrana |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
Wioleta Wylężek |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |