SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24

IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

 Kadra pedagogiczna w roku szkolnym 2019/2020

Staniowska Jadwiga

wicedyrektor szkoły

nauczyciel geografii

Wilk Beata

wicedyrektor szkoły

nauczyciel chemii

Rzepka Justyna

kierownik świetlicy

Adamiuk Justyna

nauczyciel języka angielskiego

Anders Sandra

nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa, wychowania fizycznego

Bednarczyk Aneta

pedagog szkolny

Bladowska Aneta

nauczyciel fizyki, matematyki

Bławut Iwona

katecheta

Botor Bożena

nauczyciel języka polskiego

Ciwis Tadeusz

katecheta

Dziwisz Grażyna

nauczyciel języka polskiego

Frydrych Karolina

nauczyciel języka angielskiego

Gęślak Agnieszka

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Gryc - Rutkowska Alicja

nauczyciel plastyki

wychowawca świetlicy

Grześka Zuzanna

nauczyciel chemii

Grzondziel Justyna

logopeda szkolny

Grzywaczewska Magdalena

nauczyciel przyrody, geografii

Jarosz Arkadiusz

pedagog szkolny

Jendryczko Michał

nauczyciel zajęć sportowych, wychowania fizycznego

Joszko Ewa

wychowawca świetlicy

Kania Dominika

nauczyciel języka niemieckiego

Karczmarska Edyta

nauczyciel wspomagający, rewalidacji

Kilkowska Anna

nauczyciel informatyki

Kocur Szymon

ksiądz katecheta

Kołakowska Katarzyna

bibliotekarz szkolny, doradca zawodowy

Kost Aleksandra

nauczyciel języka angielskiego

wychowawca świetlicy

Krepel Cecylia

wychowawca świetlicy

Król Beata

nauczyciel matematyki

Kucharska Bożena

nauczyciel historii, wychowania do życia w rodzinie

Lewera Elżbieta

bibliotekarz szkolny

Ławniczak Dagmara

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Malejka Joanna

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Mańka Aleksandra

nauczyciel języka angielskiego

Marek Iwona

nauczyciel wiedzy o społeczeństwie

Michna Adam

nauczyciel zajęć sportowych, wychowania fizycznego

Milej Aleksandra

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Moś Katarzyna

nauczyciel psycholog

Mucha Anna

nauczyciel informatyki, zajęć technicznych

wychowawca świetlicy

Palacz Izabela

nauczyciel matematyki

Paprota Adam

ksiądz katecheta

Pawlak Beata

nauczyciel rewalidacji

Pawłowska Marzanna

bibliotekarz szkolny

Pistelok Justyna

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Pludra Irena

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Polińska-Zocłońska Bożena

nauczyciel wychowania fizycznego

Poloczek Grażyna

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Rogozińska Stefania

nauczyciel języka polskiego

Rybicka Karolina

nauczyciel języka polskiego

wychowawca świetlicy

Sieraga Marta

nauczyciel wychowania fizycznego, zajęć sportowych, edukacji dla bezpieczeństwa

Skop Grażyna

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Sobanek-Kopyciok Adrianna

wychowawca świetlicy

Sroka Alina

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Stram Marzena

nauczyciel j. angielskiego

Swoboda Beata

nauczyciel historii

Szołtysek Joanna

wychowawca świetlicy

Szymik-Rzepka Joanna

nauczyciel biologii, wychowania do życia w rodzinie

Śliwa Barbara

nauczyciel matematyki

Światła-Mastalerz Joanna

nauczyciel języka polskiego

Toborek Izabela

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Wrana Małgorzata

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Wodarski Adam

nauczyciel wychowania fizycznego, zajęć sportowych

Wylężek Wioleta

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej