Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie

"Szkolne Przygody Gangu Słodziaków"

Klasa 3a zdobyła wyróżnienie w II Edycji Ogólnopolskiej Konkursu Edukacyjnego „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”, którego celem było budowanie nawyku codziennego czytania wśród uczniów klas I – III. Każda klasa wykonała Magiczne Drzewo Słodziaków  z materiałów użytych wtórnie (w ramach recyklingu).

Gratuluję wyróżnienia uczniom klasy 3a i wychowawczyni Pani Justynie Pistelok.

Dziękuję również wychowawcom i uczniom z klasy 1d, 3b, 3c, 3d, którzy brali udział w wyżej wymienionym konkursie.

Udział w tej akcji stał się doskonałą okazją do zaproszenia najmłodszych do podróży w świat literatury dziecięcej. Zachęcamy wszystkich do udziału w innych, nowych konkursach.

Marzanna Pawłowska