SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24

IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

 Kadra pedagogiczna w roku szkolnym 2020/2021

 

Rolnik Klaudia

dyrektor szkoły

nauczyciel matematyki

Staniowska Jadwiga

wicedyrektor szkoły

nauczyciel przyrody

Wilk Beata

wicedyrektor szkoły

nauczyciel chemii

Rzepka Justyna

kierownik świetlicy

Adamiuk Justyna

nauczyciel języka angielskiego

Anders Sandra

nauczyciel wychowania fizycznego

Bednarczyk Aneta

pedagog szkolny

Bladowska Aneta

nauczyciel fizyki, matematyki

Bławut Iwona

katecheta

Botor Bożena

nauczyciel języka polskiego, wiedzy o regionie

Ciwis Tadeusz

katecheta

Dziwisz Grażyna

nauczyciel języka polskiego

Frydrych Karolina

nauczyciel języka angielskiego

Gęślak Agnieszka

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Gryc - Rutkowska Alicja

nauczyciel plastyki

Grześka Zuzanna

nauczyciel chemii

Grzondziel Justyna

logopeda szkolny

Grzywaczewska Magdalena

nauczyciel przyrody, geografii

Jarosz Arkadiusz

pedagog szkolny

Jendryczko Michał

nauczyciel zajęć sportowych, wychowania fizycznego

Joszko Ewa

wychowawca świetlicy

Kania Dominika

nauczyciel języka niemieckiego

Karczmarska Edyta

wychowawca świetlicy

Kilkowska Anna

nauczyciel informatyki

Kołakowska Katarzyna

bibliotekarz szkolny, doradca zawodowy

Krepel Cecylia

wychowawca świetlicy

Król Beata

nauczyciel matematyki

Kucharska Bożena

nauczyciel historii, wychowania do życia w rodzinie

Ławniczak Dagmara

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, języka angielskiego

Malejka Joanna

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Mańka Aleksandra

nauczyciel języka angielskiego

Maraszkiewicz Ewa

nauczyciel psycholog

Marek Iwona

nauczyciel wiedzy o społeczeństwie

Michna Adam

nauczyciel zajęć sportowych

Milej Aleksandra

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Mucha Anna

nauczyciel informatyki, zajęć technicznych

Niszczuk Monika

nauczyciel rewalidacji

Palacz Izabela

nauczyciel matematyki

Paprota Adam

ksiądz katecheta

Pawłowska Marzanna

bibliotekarz szkolny

Pistelok Justyna

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Pludra Irena

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Polińska-Zocłońska Bożena

nauczyciel wychowania fizycznego

Poloczek Grażyna

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Rogozińska Stefania

nauczyciel języka polskiego

Rybicka Karolina

nauczyciel języka polskiego

Sanocka Patrycja

nauczyciel muzyki, techniki

Sieraga Marta

nauczyciel wychowania fizycznego, zajęć sportowych, edukacji dla bezpieczeństwa

Skop Grażyna

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Skowronek Sandra

nauczyciel języka angielskiego

Sobanek-Kopyciok Adrianna

wychowawca świetlicy

Sroka Alina

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Swoboda Beata

nauczyciel historii

Szołtysek Joanna

wychowawca świetlicy

Szymik-Rzepka Joanna

nauczyciel biologii, wychowania do życia w rodzinie

Śliwa Barbara

nauczyciel matematyki

Światła-Mastalerz Joanna

nauczyciel języka polskiego, wiedzy o regionie

Toborek Izabela

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Wodarski Adam

nauczyciel wychowania fizycznego

Wrana Małgorzata

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Wylężek Wioleta

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej