Konkurs plastyczno-cyfrowy dla szkół
„Fundusze Norweskie i EOG – o tym się wie!”

DRODZY UCZNIOWIE- powalczmy.

NAGRODĄ główną  jest  wyposażenie Mobilnych Pracowni Komputerowych, składające się z 16 laptopów oraz szafy do ich przechowywania i przenoszenia.
Do wygrania jest łącznie 100 zestawów wyposażenia pracowni multimedialnych.
Prace konkursowe należy zgłaszać do 31 marca 2021 r.

Uczniowie na potrzeby Konkursu tworzą drużyny maksymalnie składające się z 9 uczniów i Koordynatora Projektu( nauczyciela), odpowiadającego za udział drużyny w Konkursie.
Każda drużyna musi wykonać i zgłosić przez Koordynatora Projektu Organizatorowi pracę plastyczną, stworzoną dowolną techniką cyfrową (strona www, aplikacja, wideo, grafika etc.), ilustrującą Fundusze Norweskie i EOG, ich wkład w rozwój ekonomiczny i społeczny Polski i/lub państw-darczyńców tych Funduszy(tu musicie wykazać się pomysłowością oraz wiedzą dotyczącą państw-darczyńców).

Praca zostanie przedstawiona w formie plików o formacie oraz limicie: a)pliki mp4, animowany gif do 200MB, b)jpg, png do 20MB.4.
Do Konkursu szkoła zgłasza wybrane przez siebie prace stworzone przez drużyny.
Każda szkoła może  zgłosić  dowolną liczbę prac.
Każda drużyna  może  zgłosić  wyłącznie  jedną  pracę.
Koordynator Projektu i uczeń mogą być członkiem tylko jednej drużyny.

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej pod adresem www.otymsiewie.pl
w ciągu 30dni liczonych od następnego dnia po upływie terminu zgłaszania prac.

SZCZEGÓŁY KONKURSU W PONIŻSZYCH LINKACH.

WSZYSTKIE CHĘTNE OSOBY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE ZGŁASZAJĄ SIĘ POPRZEZ MAILA Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
DO 10 MARCA. PROSZĘ W TYTULE MAILA NAPISAĆ: „Fundusze Norweskie i EOG – o tym się wie!” - chętna/y